Mikropigmentacja skóry głowy. Czy warto?

Historia Mikropigmentacji skóry głowy.
24 sierpnia 2017
Mikropigmentacja skóry głowy przy pomocy rollera. Dlaczego nie warto korzystać z tej metody?
14 września 2017

Według nas, WARTO!!!! Jeśli Twoim problemem jest to, że utraciłeś włosy i nie czujesz się do końca sobą z tego powodu, to naprawdę warto zainteresować się tą metodą!

Zabieg gwarantuje natychmiastowe rezultaty

Aby osiągnąć maksymalnie naturalny i pożądany efekt, standardowo należy wykonać trzy sesje mikropigmentacji skóry głowy, ale zależy to również od wielkości ubytków włosów na Twojej głowie. Już po pierwszej sesji, staniesz się posiadaczem nowej fryzury i zobaczysz diametralną różnicę w swoim wyglądzie. Na pierwszej sesji, specjalista dobierze odpowiedni do koloru Twoich włosów, odcień pigmentu. Razem ustalicie zarys nowej fryzury. Następnie wypełni puste miejsca na głowie mikro kropeczkami, które do złudzenia przypominają mieszki włosowe.

Na drugiej sesji, dopełni wszystkie brakujące miejsca, a na sesji trzeciej upewni się, że Twoja nowa fryzura jest gotowa lub ewentualnie wykona ostatnie poprawki. W ciągu kilku godzin staniesz się posiadaczem nowej fryzury.

Efektywny

Zabieg wykonany prawidłowo, przy użyciu aparatu jedno-igłowego oraz naturalnych bioabsorbowalnych pigmentów, zawsze przynosi efekt! Wykonanie zabiegu zawsze wiąże się z posiadaniem nowej fryzury. Nie ma możliwości, aby zabieg zakończył się efektem innym niż efekt doskonałej imitacji ogolonej głowy, lub idealnym optycznym zagęszczeniem dłuższych, przerzedzonych włosów.

Uniwersalny

Mikropigmentacja skóry głowy to metoda odpowiednia dla każdej osoby, która boryka się z problemem utraty włosów. Płeć, wiek, przyczyna utraty czy przerzedzenia włosów nie grają tutaj roli. Liczy się efekt, a on jest gwarantowany!!! Dlatego, jeśli Twoim problemem jest łysienie androgenowe, łysienie plackowate, jeśli utraciłeś włosy częściowo lub całkowicie, jeśli Twoje włosy przerzedziły się lub masz inne problemy zdrowotne w wyniku których utraciłeś włosy, to wiedz, że mikropigmentacja skóry głowy jest właśnie dla Ciebie.

Metoda mikropigmentacji jest uniwersalna, również z tego względu, że może służyć jako doraźna pomoc podczas procesu zdrowienia, kiedy to utraciłeś włosy w wyniku choroby i stan ten jest przejściowy. Efekt zabiegu utrzymuje się od 2-4 lat, po tym czasie pigment blaknie i głowa wraca do punktu wyjściowego. Również sama procedura wykonywania zabiegu może być pomocna w procesie zdrowienia. Nakłucia skóry głowy stymulują cebulki włosowe i mogą przyspieszyć wzrost utraconego włosa. Natomiast w przypadku sytuacji, gdy po prostu utraciłeś włosy trwale, na przykład w wyniku łysienia androgenowego, czasowość mikropigmentacji jest również jej ogromną zaletą. Z biegiem lat kolor włosów pozostałych na Twojej głowie może się zmieniać. Włosy mogą siwieć. Dlatego podczas odświeżania fryzury, od nowa dobierane są pigmenty optymalne do Twoich obecnych potrzeb.

Mikropigmentacja skóry głowy to również doskonała metoda tuszowanie blizn na głowie, powstałych w wyniku urazów mechanicznych, w wyniku poparzeń lub też po przeszczepach włosów.

Przystępny

Mikropigmentacja skóry głowy wyróżnia się tym, że w sposób szybki, efektywny i bezpieczny, a także stosunkowo niedrogi w porównaniu z innymi metodami, rozwiązuje problem łysienia. Cena zabiegu jest ustalana indywidualnie, w zależności od obszaru na głowie, który należałoby objąć mikropigmentacją. Podczas indywidualnej, bezpłatnej konsultacji, specjalista oszacuje cenę zabiegu.

Zyskujesz atrakcyjny wygląd i lepsze samopoczucie

Problem łysienia generuje ogromne kompleksy i brak pewności siebie. Dzięki metodzie mikropigmentacji skóry głowy odzyskasz pewność siebie oraz świetny, schludny wygląd dzięki klasycznej fryzurze.

Z relacji naszych pacjentów wiemy, że otoczenie nie potrafi zorientować się co zmieniło się w ich wyglądzie. Widzą, że coś się zmieniło, często komplementują ich za świetny wygląd, ale nie potrafią określić co się zmieniło w ich wizerunku.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu mikropigmentacji skóry głowy

  • łojotokowe zapalenie skóry

  • zaawansowany trądzik

  • atopowe zapalenie skóry

  • faza aktywna nowotworu