Mikropigmentacja medyczna skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy – metamorfoza Kacpra
25 lipca 2018
Mikropigmentacja skóry głowy – metamorfoza Krystiana
26 marca 2019

Medyczna mikropigmentacja skóry głowy, ma na celu przywrócenie naturalnego wyglądu, który został zaburzony poprzez chorobę lub też, w wyniku uszkodzenia mechanicznego, np. w wypadku. Jest bezpiecznym i nie chirurgicznym zabiegiem maskującym problem utraty włosów, blizn pooperacyjnych, blizn powypadkowych oraz przebarwień skóry głowy.

Jest to metoda odpowiednia dla każdej osoby, która utraciła włosy częściowo lub całkowicie. Łysienie androgenowe, łysienie plackowate, choroby onkologiczne lub inne problemy zdrowotne, których wynikiem jest znaczne przerzedzenie lub utrata włosów. Zabieg medycznej mikropigmentacji skóry głowy pomaga również, skutecznie zamaskować znamiona oraz blizny na głowie powstałe w wyniku urazów, poparzeń, po przeszczepach włosów lub po trepanacji czaszki. Mikropigmentacja skóry głowy jest bezpiecznym i nieinwazyjnym rozwiązaniem na wszystkie powyższe problemy. Efektem końcowym zabiegu jest powrót do naturalnego wyglądu. Płeć czy wiek nie grają roli. Medyczna mikropigmentacja skóry głowy jest również odpowiednia, dla młodszych pacjentów np. w procesie leczenia onkologicznego. Zabieg z powodzeniem może pomóc, zakamuflować problem braku włosów na czas leczenia, dopóki włosy nie zaczną odrastać. Bywa również, że nakłucia skóry głowy podczas zabiegu stymulują cebulki włosowe do wzrostu i włosy szybciej zaczynają odrastać.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości czy ta metoda jest odpowiednia dla Ciebie, skontaktuj się z nami i zadaj wszystkie nurtujące pytania, a my z chęcią na nie odpowiemy!