Makijaż permanentny

Oferta

Makijaż permanentny


O makijażu permanentnym powiedziano i napisano już wiele. I dobrze! Staje się on coraz bardziej popularnym zabiegiem. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą być postrzegani coraz lepiej, zachowując jednocześnie naturalny i delikatny wygląd, a ta metoda mikro pigmentacji to umożliwia.

Odpowiednio zrobiony trwały makijaż nie tylko poprawia i podkreśla urodę, ale też daje większą pewność siebie, wygodę, pozwala zatuszować niedoskonałości. Kiedy trzeba, profesjonalny makijaż uwydatni usta, zagęści przerzedzone brwi i rzęsy, podkreśli linię oczu. Pokryje też plamy, przebarwienia skórne oraz blizny.

Dobrze dopasowany do naturalnego kolorytu skóry i do typu urody makijaż sprawi, że rysy naszej twarzy staną się bardziej wyraziste, a usta, oczy i brwi uzyskają ładny kształt i kolor. Sukcesem wykonania dobrego makijażu jest to, aby go wykonać tak, żeby go nie było widać. Osiągamy wtedy efekt pełnej naturalności.

Makijaż permanentnyMakijaż permanentny
1Które obszary możemy objąć trwałym makijażem?
- brwi (wykonywane różnymi metodami)
- oczy - górne, dolne kreski
- usta
2Jak przebiega mikro pigmentacja?
Mikro pigmentacja przebiega dwuetapowo. Pierwszy zabieg wykonywany jest bardzo delikatnie. Po około 4 tygodniach wykonywany jest drugi zabieg, podczas którego wykonywana jest drobna korekta i zwiększenie natężenia koloru.
3Czy wykonanie makijażu permanentnego boli?
Podczas zabiegu odczuwany jest lekki dyskomfort. Przed jego wykonaniem, obszar skóry, który będzie objęty makijażem zostaje znieczulony.
4Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem przez 4 tygodnie nie wolno opalać się na słońcu, nie wolno też korzystać z solarium.
5Jakich rezultatów możemy oczekiwać po wykonaniu makijażu permanentnego?
Dzięki swojej trwałości i użyciu wysokiej jakości pigmentu, makijaż utrzymuje się nawet przez kilka lat. Okres ten jest uzależniony od działania czynników środowiskowych, właściwości skóry (kondycji, typu, kolorytu), naturalnego procesu złuszczania się naskórka oraz metody nakładania makijażu. Po kilku latach zaczyna on tracić na intensywności - blednie. Coroczny zabieg odświeżający przedłuży trwałość naszemu makijażowi.
6Jakie są zalecenia po zabiegu?
Pierwsze 2 dni po zabiegu skóra w miejscu wykonania trwałego makijażu może być zaczerwieniona i lekko podrażniona. Nie wolno trzeć i dotykać miejsc poddanych zabiegowi ani zdrapywać strupków, które tworzą się w wyniku złuszczania się naskórka, a przez 4 tygodnie należy unikać słońca, korzystania z sauny, basenu oraz solarium.
7Co jaki czas powinno się odświeżać makijaż permanentny?
Aby nasz trwały makijaż wyglądał zawsze świeżo i doskonale, należy go powtarzać co 18 miesięcy.
8Jak długo utrzymuje się efekt?
Mikro pigmentacja utrzymuje się na skórze od 2 do 5 lat i jest uzależniony od miejsca w którym wykonano makijaż, indywidualnych uwarunkowań organizmu oraz czynników środowiskowych, którym poddawana jest skóra.

Umów się już dziś!

Zadzwoń: +48 660 515 706
napisz: info@mikromania.com.pl